Reštaurácia

Zrodila sa myšlienka, ktorá je vždy na začiatku nejakého cyklu, nejakého zámeru, nejakého nápadu. Začali sme pracovať na zámere smerovať gastronomickú prevádzku v duchu domáceho, znalého sortimentu jedál. S mojim kolegom p.Vargom sme sa dali do kopy náhodou a pracovali sme spolu niekoľko rokov. Veľmi citlivo vnímame dianie v gastronomickom priestore na Slovensku a aj mimo. Po invázií rôznych kuchýň na Slovensko, ktoré funguje veľmi dobre, sme sa predsa len rozhodli podporiť našu znalú Slovenskú, tradičnú kuchyňu, ktorá je všetkým tak dobre známa. K rozhodnutiu prispel aj prieskum, ktorý sme realizovali na sídlišku KVP a jasne určil, že čo je doma, to sa ráta. Jednoznačne zvíťazila Slovenská kuchyňa.

Ďalšou myšlienkou bolo smerovať našu kuchyňu do modernejšieho štýlu, čo po vypočutí, p.Jurčík navrhol tento pekný interiér, ktorý ladí so slovenským štýlom, ale v modernejšom podaní. Plným a konečným zámerom je poskytnúť gastronomické služby v modernejšom podaní na tanieri pre konzumenta. Pripomenúť aj staré chute, na ktoré sme ako mladší boli zvyknutí. 

Táto zemepisná šírka, naše domáce suroviny, naše domáce a osvedčené jedlá sú najväčším predpokladom pre zdravie, správne stravovacie návyky a spokojnosť zákazníkov.Táto reštaurácia bude živým organizmom, kde sa ponuka bude stále obmieňať s využitím sezónnych surovín, bude prispôsobovať potrebám klientov a hlavne by mala slúžiť pre dobrú náladu všetkých, aj personálu. Máme pripravené ďalšie stupne malých a postupných krokov pre zveľaďovanie tohto nášho ostrova na sídlisku KVP.

Budeme veľmi radi, keď sa spoločne všetci, aj s Vašou pomocou trafíme do Vašich predstáv.

Restauracia